درباره ما

دپارتمان اخبار تخصصی زیستی و سرطان

دپارتمان بخش خبر موسسه پرواز فعالیت خود را از ابتدای فعالبت استارتاپی این موسسه آغاز نمود و با هدف اطلاع رسانی اخبار به روز  سرطان شناسی و مباحث داغ در علوم زیستی، از مترجمین مسلط به زبان انگلیسی (رشته تحصیلی مرتبط) و  طراحان با تجربه تشکیل شده است. اخبار ارایه شده در  سایت و شبکه های اجتماعی موسسه پرواز از مقالات معتبر که در ژورنال های بین المللی به چاپ رسیده اند تهیه می شوند و در اختیار جامعه محترم زیست بالینی کشور قرار میگیرند. نکته متمایز کننده موسسه پرواز حساسیت در انتخاب ژورنال های تخصصی و ارایه آدرس ژورنال ها در انتهای متن اخبار می باشد.

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید.

دپارتمان تالیف و ترجمه کتب مرجع

با توجه به اهمیت در دسترس بودن نسخه ترجمه شده کتب مرجع زیست شناسی و  گرایش های علوم پزشکی، موسسه پرواز بر آن شد که دپارتمان ترجمه و تالیف کتب تخصصی را راه اندازی نماید. تجربیات اعضا این موسسه در این زمینه، این اطمینان را به پژوشگران محترم می دهد که با کمترین اتلاف وقت بتوانند در  خلق آثار ارزشمند تحت نظارت اساتید محترم دانشگاه های علوم پزشکی همکاری  نمایند.

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید

دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزش موسسه حامی ایده های پژوهشی پرواز از تمامی علاقه مندان به تدریس مباحث تخصصی در حوزه های زیستی، زیرشاخه های پزشکی و علوم آزمایشگاهی و  فناوری های نوین پزشکی دعوت به همکاری می نماید. موسسه پرواز این امکان را برای متقاضیانی که سابقه تدریس دارند محیا می کند که بتوانند تواندمندی تدریس خود را در تنها مرجع آموزشی و  پژوهشی زیست بالینی کشور به چالش بکشند و در کنار سایر اساتید در شکل گیری بزرگترین مدرسه آنلاین زیست پزشکی ایران دیده شوند. از سویی تدریس در پرواز برای متقاضیانی که سابقه تدریس ندارند به عنوان یک سکوی پرتاب عمل می کند و با ارایه دستورالعمل های تدریس و راهنمایی های لازم، زمینه رشد، تدریس و  تبدیل استعداد به شغل،  درامد و اعتبار را محیا میکند.

پرواز یک مدرسه آنلاین زیست بالینی می باشد که طیف گسترده ایی از جامعه علمی را مخاطب قرار می دهد که شامل دانشجویان و فارغ التحصیلان در موارد زیر می باشد.

  • تخصص، فوق تخصص و فلوشیپ در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی
  • مقاطع مختلف گرایش های علوم زیستی، علوم آزمایشگاهی، فناوری های نوین پزشکی، پرستاری، مامایی و طب توانبخشی و …

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید.

دپارتمان پژوهش

با توجه به عدم امکان همکاری در پروژه های تحقیقاتی در خارج از فضای دانشگاهی و هزینه های بسیار زیاد همکاری با مراکز تحقیقاتی خصوصی، بر آن شدیم که با دعوت از اساتید، فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی تیپ یک ایران، هسته تحقیقاتی را پایه گذاری کنیم که بتواند در کنار آموزش پژوهشگران  به مباحث پایه ایی تحقیقاتی، بستری هدفمند جهت طی کردن کامل یک پروسه تحقیقاتی که شامل ایده پردازی، مطالعات میدانی، پروپوزال نویسی، بودجه بندی طرح، اجرا، آنالیز نتایج، گزارش های ملی و بین المللی، نگارش و طی کردن مراحل چاپ مقالات بین المللی را مهیا کنیم.

حوزه های تحقیقاتی موسسه پروزا در زمینه های بیوانفورماتیک، علوم آزمایشگاهی، سرطان، سلول های بنیادی، سلول درمانی، ژنومیک محاسباتی، کارآزمایی بالینی بر پایه ی سلول های بنیادی، یادگیری ماشین در داده های زیستی، مطالعات بالینی، گزارش موردی، آمار زیستی، متا انالیز می باشد.

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید. با ایشان تماس برقرار می شود. پس از بررسی سوابق و حوزه مطالعاتی ایشان و  ظرفیت سنجی پروژه های در دست اقدام موسسه، با ایشان تماس گرفته خواهد شد.  پس از پذیرش شرایط همکاری، فرد متقاضی می توانند فعالیت های خود را به عنوان پژوهشگر آغاز نمایند.

موسسه پرواز  با توجه به توانایی و رزومه پژوهشی خود،  آمادگی خود را جهت همکاری پژوهشی با سایر مراکز  تحقیقاتی دولتی و خصوصی اعلام می نماید.

جهت پاسخگویی به سایر سوالات درباره دپارتمان پژوهشی به بخش سوالات متداول و جهت آشنایی با اعضای پژوهشی به بخش پروازی ها مراجعه نمایید.