درباره ما

درباره مدرسه پرواز

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما محقق عزیز که لطف و عنایت جنابعالی باعث رشد و شکوفایی مدرسه پرواز با شعار گسترش عدالت آموزشی می باشد، شامل حال این مجموعه شده‌ است.

با توجه به اهمیت توانمندی های تخصصی یک محقق که شامل افزایش دانش متمرکز، آموزش مهارت های عملی، تجربه همکاری علمی موثر با سایر محققین می باشد، یکی از اهداف موسسه پرواز تلاش برای دستیابی حداکثری به این مهم می باشد و تمام تلاش خود را در این مسیر بکار می‌گیرد

موسسه حامی ایده های پژوهشی پرواز (مدرسه پرواز) با شماره ثبت:۵۱۲۴۲ فعالیت خود را در سال 1399 با تولید و نشر اخبار تخصصی پزشکی در حوزه سرطان آغاز کرد و امروزه شاهد تبدیل موسسه پرواز به یک منبع خبری تخصصی زیست بالینی هستیم که با همکاری گروه مترجمین تخصصی، بروزترین اخبار را از طریق سایت و شبکه های اجتماعی در اختیار محققین محترم قرار می دهد. سپس با توجه به هدف اصلی مدرسه پرواز که تشکیل بزرگترین مرجع آموزشی پژوهشی زیست بالینی ایران می باشد، با دعوت از محققین حوزه های مختلف و برگزاری وبینارهای تخصصی فعالیت خود را گسترش داد. به لطف خداوند منان، در آبان ماه سال 1400 که سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی بود، با موافقت مرکز نوآوری پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران، مدرسه پرواز فعالیت خود را در این محل ادامه داد.

امروز در سال 1401 که سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین می باشد، مفتخر هستیم که بیش از یکصد مدرس تخصصی در جهت توانمندسازی شخصی، تقویت رزومه آموزشی و کسب درآمد، مشغول به تدریس در وبینارها و دوره های حضوری مدرسه پرواز می باشند.

با توجه به اهمیت تالیف و ترجمه کتب مرجع زیست بالینی و علوم آزمایشگاهی، و سابقه اعضای مدرسه پرواز در چاپ کتاب از سلول تا سرطان که برنده جایزه سی و نهمین کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و بیست و هشتمین جشنواره کتاب سال دانشجویی شد، دپارتمان کتب مرجع از تمامی علاقه مندان به چاپ کتاب، دعوت به عمل می آورد.

از آنجایی که فعالیت های پژوهشی یکی از مهم ترین دغدغه های تمامی محققین و فارغ التحصیلان دانشگاهی می باشد، گروه پژوهشی مدرسه پرواز با همکاری در. پروژه های پژوهشی مختلف موفق به چاپ مقالات ارزشمندی با آدرس علمی رسمی Parvaz Research Ideas  Supporter Institute, Tehran, Iran  شد و امروزه با همکاری محققین برتر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در حال همکاری پژوهشی در حوزه های بیولوژی سرطان، ایمونوتراپی، سلول درمانی، ژنتیک و… می باشد و از سویی به درخواست شما عزیزان، دوره جامع پژوهشگر شو! را طی ماه ها برنامه ریزی منظم که شامل استفاده درست از تکنیک ها، نحوه تجزیه و تحلیل داده های خام، نگارش مقالات، آماده سازی یک سخرانی حرفه ایی و…. می شود را طراحی کرده که بتواند نقش خود را در جهت توانمندسازی تمامی محققین عزیز ایفا نماید.

مرسی که همراه ما هستید و به ما انرژی میدهید.

اگر دوست دارید شما هم جزیی از مدرسه پرواز و تیم ما باشید همین حالا از طریق صفحه پروازی شو اقدام نمایید.

 

معرفی دپارتمان های مدرسه پرواز

دپارتمان اخبار تخصصی زیستی و سرطان

دپارتمان بخش خبر موسسه پرواز فعالیت خود را از ابتدای فعالبت استارتاپی این موسسه آغاز نمود و با هدف اطلاع رسانی اخبار به روز  سرطان شناسی و مباحث داغ در علوم زیستی، از مترجمین مسلط به زبان انگلیسی (رشته تحصیلی مرتبط) و  طراحان با تجربه تشکیل شده است. اخبار ارایه شده در  سایت و شبکه های اجتماعی موسسه پرواز از مقالات معتبر که در ژورنال های بین المللی به چاپ رسیده اند تهیه می شوند و در اختیار جامعه محترم زیست بالینی کشور قرار میگیرند. نکته متمایز کننده موسسه پرواز حساسیت در انتخاب ژورنال های تخصصی و ارایه آدرس ژورنال ها در انتهای متن اخبار می باشد.

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید.

دپارتمان تالیف و ترجمه کتب مرجع

با توجه به اهمیت در دسترس بودن نسخه ترجمه شده کتب مرجع زیست شناسی و  گرایش های علوم پزشکی، موسسه پرواز بر آن شد که دپارتمان ترجمه و تالیف کتب تخصصی را راه اندازی نماید. تجربیات اعضا این موسسه در این زمینه، این اطمینان را به پژوشگران محترم می دهد که با کمترین اتلاف وقت بتوانند در  خلق آثار ارزشمند تحت نظارت اساتید محترم دانشگاه های علوم پزشکی همکاری  نمایند.

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید

دپارتمان آموزش

دپارتمان آموزش موسسه حامی ایده های پژوهشی پرواز از تمامی علاقه مندان به تدریس مباحث تخصصی در حوزه های زیستی، زیرشاخه های پزشکی و علوم آزمایشگاهی و  فناوری های نوین پزشکی دعوت به همکاری می نماید. موسسه پرواز این امکان را برای متقاضیانی که سابقه تدریس دارند محیا می کند که بتوانند تواندمندی تدریس خود را در تنها مرجع آموزشی و  پژوهشی زیست بالینی کشور به چالش بکشند و در کنار سایر اساتید در شکل گیری بزرگترین مدرسه آنلاین زیست پزشکی ایران دیده شوند. از سویی تدریس در پرواز برای متقاضیانی که سابقه تدریس ندارند به عنوان یک سکوی پرتاب عمل می کند و با ارایه دستورالعمل های تدریس و راهنمایی های لازم، زمینه رشد، تدریس و  تبدیل استعداد به شغل،  درامد و اعتبار را محیا میکند.

پرواز یک مدرسه آنلاین زیست بالینی می باشد که طیف گسترده ایی از جامعه علمی را مخاطب قرار می دهد که شامل دانشجویان و فارغ التحصیلان در موارد زیر می باشد.

  • تخصص، فوق تخصص و فلوشیپ در رشته های پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی
  • مقاطع مختلف گرایش های علوم زیستی، علوم آزمایشگاهی، فناوری های نوین پزشکی، پرستاری، مامایی و طب توانبخشی و …

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید.

دپارتمان پژوهش

با توجه به عدم امکان همکاری در پروژه های تحقیقاتی در خارج از فضای دانشگاهی و هزینه های بسیار زیاد همکاری با مراکز تحقیقاتی خصوصی، بر آن شدیم که با دعوت از اساتید، فارغ التحصیلان و دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی تیپ یک ایران، هسته تحقیقاتی را پایه گذاری کنیم که بتواند در کنار آموزش پژوهشگران  به مباحث پایه ایی تحقیقاتی، بستری هدفمند جهت طی کردن کامل یک پروسه تحقیقاتی که شامل ایده پردازی، مطالعات میدانی، پروپوزال نویسی، بودجه بندی طرح، اجرا، آنالیز نتایج، گزارش های ملی و بین المللی، نگارش و طی کردن مراحل چاپ مقالات بین المللی را مهیا کنیم.

حوزه های تحقیقاتی موسسه پروزا در زمینه های بیوانفورماتیک، علوم آزمایشگاهی، سرطان، سلول های بنیادی، سلول درمانی، ژنومیک محاسباتی، کارآزمایی بالینی بر پایه ی سلول های بنیادی، یادگیری ماشین در داده های زیستی، مطالعات بالینی، گزارش موردی، آمار زیستی، متا انالیز می باشد.

متقاضی محترم با تکمیل فرم و ارسال روزمه خود در بخش پروازی شو، درخواست خود را ارسال می نماید. با ایشان تماس برقرار می شود. پس از بررسی سوابق و حوزه مطالعاتی ایشان و  ظرفیت سنجی پروژه های در دست اقدام موسسه، با ایشان تماس گرفته خواهد شد.  پس از پذیرش شرایط همکاری، فرد متقاضی می توانند فعالیت های خود را به عنوان پژوهشگر آغاز نمایند.

موسسه پرواز  با توجه به توانایی و رزومه پژوهشی خود،  آمادگی خود را جهت همکاری پژوهشی با سایر مراکز  تحقیقاتی دولتی و خصوصی اعلام می نماید.

جهت پاسخگویی به سایر سوالات درباره دپارتمان پژوهشی به بخش سوالات متداول و جهت آشنایی با اعضای پژوهشی به بخش پروازی ها مراجعه نمایید.

پروازی ها

ارسلان جلیلی

دانشجوی دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی

مدیر عامل

مریم سیاحی نوری

کارشناسی ارشد ایمنی شناسی پزشکی

مدیر دپارتمان آموزش

آرمان سعادتی

کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی میکروبی

مشاور ارشد و مدیر تجاری سازی

زهرا صمدانی

دانشجوی کارشناسی ارشد بیوشیمی

مدیر دپارتمان اخبار

جواد خلیلی

کارشناسی ارشد دیجیتال مارکتینگ

مدیر دیجیتال مارکتینگ و انفورماتیک

سعیده اخوان

دکتری تخصصی ژنتیک مولکولی

مدیر دپارتمان دپارتمان تالیف و ترجمه کتب مرجع

حسن رسولی

حسن رسولی

دکترای علوم سلولی و مولکولی

مدیر دپارتمان پژوهش