پروازی شو

دپارتمان پژوهش

دانشجویان و فارغ التحصیلان زیر شاخه های پزشکی، علوم آزمایشگاهی، زیست شناسی و فناوری های نوین پزشکی، که علاقه مند به فعالیت پژوهشی تحت نظارت پژوهشگران دانشگاه های تیپ ایران هستند می‌توانند درخواست خود را برای ما ارسال کنند.

دپارتمان آموزش

مؤسسه حامی ایده های پژوهشی پرواز از علاقه مندان به تدریس (حتی افراد بدون سابقه تدریس) دعوت به همکاری می نماید. گروه پرواز با فراهم کردن بستری مناسب شما را در مسیر تبدیل استعداد و دانش خود به اشتغال و درآمدزایی همراهی می‌کند. شرایط تدریس در مؤسسه پرواز تسلط کافی، عشق به تدریس، نظم و پایبندی به تعهدات می باشد. برای دیده شدن فقط کافیست پروازی شوی !

دپارتمان اخبار تخصصی

پژوهشگران و مترجمان گرامی می‌توانند با ارسال رزومه یا سابقه‌ی ترجمه‌ی متون بالینی، در این بخش مشغول به کار شوند. به روزترین مقالات حوزه‌ی زیست بالینی، از معتبرترین ژورنال‌های علمی دنیا در اختیار مترجمین گرامی قرار گرفته، با متنی شیوا و روان ترجمه شده و پس از تائید صحت علمی متون، در شبکه‌های اجتماعی پرواز منتشر خواهد شد.

دپارتمان تالیف و ترجمه کتب مرجع

چنانچه مایل به همکاری در پروژه های تالیف و ترجمه کتب تخصصی پزشکی، زیست شناسی و… هستید میتوانید با موسسه پرواز در پروژه های تحت نظر اساتید محترم دانشگاهی همراه باشید

پروازی شو