دپارتمان

آموزش

مدرسه پرواز از پیشگامان در آموزش و برگزاری دوره های آموزشی ویژه برای دانشجویان و دانش آموزان زیست شناسی و علوم پایه می‌باشد.

دپارتمان آموزشِ مدرسه پرواز دارای یک تیم حرفه ای از اساتید توانمند در زمینه آموزش است که براساس نیاز شما پژوهشگران، دوره های آنلاین ،حضوری و آفلاین برگزار می‌کند.

مدرسه پرواز همواره با آغوشی باز پذیرای اساتید و متخصصین زیست شناسی و علوم پایه می‌باشد. از شما عزیزان دعوت میکنیم به حضور در مدرسه پرواز تا در این مسیر با ما همراه باشید.

اهداف دپارتمان :

به طور کلی، اهداف ما در این دپارتمان، به اهداف شما همراهان گرامی گره خورده :

۱-توانمند سازی دانشجویان : کارشناسان ما در این دپارتمان، همواره در تلاش اند تا دانشجویان همراه ما، بتوانند در زمینه تخصص خود توامند و چیره دست شوند.
۳- ایجاد فرصت‌های شغلی: از دیگر اهداف ما در این دپارتمان، ارائه اطلاعات در مورد فضا و فرصت‌های شغلی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در راستای بهبود مهارت‌های شغلی، و ایجاد فرصت همکاری با بزرگان صنعت برای شما عزیزان در حیطه تخصصی شماست.
۴-پیشگام در ارائه هوشمند ترین سیستم‌های آموزشی: هرچه محیط آموزش غنی تر از به روز ترین امکانات باشد، یادگیری برای شما راحت تر می‌شود. پس دغدغه ما ایجاد کردن بهترین سیستم ها و رسیدن به شرایط آرمانی آموزش است.
۵-برگزاری رویدادها و همایش ها: بهترین مکان برای دانشجویان، به صورت حضوری و انلاین را داشته باشیم تا تمامی علاقمندان بتواند از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.
۶-تقویت رزومه دانشجویان:مدرسه پرواز، بال می‌شود تا شما به اوج برسید. در صنعت کار، هیچ چیز نمی‌تواند مهم تر از رزومه تحصیلی و پژوهشی شما باشد. ما آماده‌ایم تا بهترین دوره و طرح را با توجه به سلایق و رشته تحصیلی شما را ارائه داده و به همراه شما گامی بلند در راستای پیشرفت برداریم.

اعضای دپارتمان:

  • خانم فائزه امینی : مدیر دپارتمان آموزش / دانشجو زیست شناسی سلولی و مولکولی از دانشگاه آل طه 

  • خانم مائده پناهنده : کارشناس / دانشجو زیست شناسی سلولی و مولکولی از دانشگاه آل طه

خدمات ما:

برگزاری دوره های آنلاین :  

الف) وبینار

 ب) دوره های تخصصی 

دوره های آنلاین شامل موضوعات زیر می‌باشد

  •  کافه مقاله، کتب رفرنس، زبان، تکنیک های آزمایشگاهی و نرم افزار

۲.برگزاری دوره های حضوری : به دو صورت تئوری و عملی 

  • کلاس های تئوری  
  • کلاس های عملی : در فضای آزمایشگاه به صورت عملی برگزار می‌شود  

۳.برگزاری دوره های آفلاین :

تفاوت این دوره با دوره‌ی آنلاین این است که آموزش های  دوره  آفلاین  به صورت پکیجینگ و ضبط شده توسط اساتید بر روی سایت موسسه قرار میگیرد و دانشجویان و دانش آموزان میتوانند  محتوای دوره  را خریداری کرده و از آن بهره‌مند شوند .

۴.دوره های دانش آموزی  : 

دوره ها به صورت اردو های یک روزه به مدارس میباشد و دانش آموزان میتوانند دوره های مختلف زیستی را آموزش ببینند .

جهت همکاری با دپارتمان آموزش از طریق لینک زیر با ما در ارتباط باشید !