دوره پژوهشگر شو ۱۴۰۲

دوره ای متفاوت با آنچه شما دیده اید.

(۱۷ جلسه آموزش دو ساعته به صورت حضوری و عملی)

همین حالا دوره بهار پژوهشگر شو رو ثبت نام کنید.

پخش ویدیو

معرفی کوتاه دوره

برخی از دانشجویان تصور می کنند که پژوهشگر بودن یعنی فقط دانستن تکنیک های آزمایشگاهی و کار در آزمایشگاه. در حالیکه قبل از ورود به آزمایشگاه مراحل بسیار مختلف و سنگینی وجود دارند که قبل از انجام آنها امکان ورود به آزمایشگاه و انجام پژوهش ممکن نیست. از جمله پرورش ایده و نگارش پروپوزال که خود مسلزم دانستن و داشتن مهارت های مختلفی از قبیل آشنائی با پایگاه های مقاله و نحوه سرچ مقالات مرتبط است. اینکه از کجا شروع به مطالعه کرده و در چه نقطه ای آن را به اتمام برسانیم نیز نکته ای بس مهم است. در مورد بسیاری از پروژه های مهم تامین مالی پروژه ها بسیار اهمیت حیاتی دارد چراکه بدون منابع مالی امکانی برای فراهم نمودن امکانات پژوهش وجود ندارد. در حین انجام کارهای آزمایشگاهی نیز نحوه استفاده درست و بجا از تکنیک ها، نحوه تجزیه و تحلیل داده های خام، نتیجه گیری و جمع بندی صحیح و سپس نگارش مقاله و آماده سازی سخنرانی برای ارائه در مجامع علمی از مهمترین مراحل پزوهشگر بودن است. متاسفانه هیچ کدام از دانشگاه‌های کشور دروسی برای آشنائی دانشجویان با این مهارت‌ها ندارند و دانشجویان باید با سعی و خطا این مهارت‌ها را افزایش دهند.

🔥🔥کسانی که نمره حد نصاب را در پاپان دوره می گیرند. سرتیفکیت مورد تایید دانشگاه تهران را دریافت خواهند کرد.🔥🔥

مسیر یادگیری دوره

رودمپ دوره پژوهشگر شو

ثبت نام دوره پژوهشگر شو فصل بهار 1402

شما می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید و اگر نیاز به مشاوره دارید با پشتیبانان ما صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند و اگر در قسمتی از ثبت نام به مشکل خوردید مشکل شما را حل کنند. سپاس از همراهی شما.

  • قیمت: 1,800,000 ریال

سوالات متداول

در پایان این دوره شما می‌توانید بصورت حرفه ای مقاله ISI بنویسید اما لازمه این امر دقت و تلاش مستمر شما و اشتیاق برای یادگیری است.

خیر، شما در این دوره پروپوزال نویسی، تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها، سخنرانی، تجاری سازی را آموزش خواهید دید بنابراین در پایان این دوره مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک پژوهشگر حرفه‌ای را کسب می کنید.

این تکنیک ها و مهارت ها شامل تکنیک های آزمایشگاهی مورد نیاز، اصول نگارش، تجاری سازی، سخنرانی و… است.

بله در این دوره مدل مفهومی و ترسیم انواع مقاله آموزش داده خواهد شد

بله، این دوره تمامی مهارت های لازم برای پژوهشگر شدن که شامل یادگیری اصول نگارش حرفه ای نیز هست را در بر دارد

قطعا هدف ما از برگزاری این دوره، آموزش مهارت های اصولی و حرفه ای مورد نیاز برای پروپوزال و مقاله نویسی است اما درنهایت همه چیز بستگی به تلاش خود افراد خواهد داشت.

بله شما با طی این دوره به سطح اصولی و حرفه ای در پژوهش خواهید رسید.

بدلیل اینکه مهارتهائی که در این دوره به شما آموزش داده می شود در هیچ دانشگاهی در هیچ مقطعی تدریس نمی شود و خود پژوهشگران باید با سعی و خطا یاد بگیرند همانطور که خود مدرسین این دوره یاد گرفته اند. بنابراین شما چندین سال در حوزه مهارتهای پژوهشی جلو خواهید افتاد

پس از طی کردن این دوره و دریافت نمره مناسب و وجود استعداد و علاقه شما به فعالیت در این زمینه قطعا مدرسه تخصصی پرواز شما را در این مسیر حمایت وهمراهی می‌کند و امکان همکاری در زمینه های مختلف وجود دارد.

همان طور که دوستان مطلع در این زمینه می‌دانند، این دوره با این چنین سرفصل ها و مهارت هایی و اساتید متخصصی برای اولین بار در ایران برگزار می‌شود و در هیچ یک از دوره های مشابه، این سرفصل ها و اهدافی با قیمت بسیار مناسب دنبال نمی شود و عموما در حد آشنایی است اما ما در این دوره بستر و آموزش های لازم برای یک پزوهشگر حرفه ای و اصولی شدن را در اختیار شما قرار می دهیم تا بر حسب میزان توانمندی و علاقه تان پیشرفت کنید.

مدرسین این دوره هر کدام در زمینه پژوهش و تدریس سالها تجربه داند (بعضا نزدیک به 20 سال) بنابراین در زمینه هایی مثل پروپوزال نویسی و مقاله نویسی تخصصی فعالیت دارند و از افراد برجسته و موفقی در حیطه علمی و کاری هستند، با مراجعه به رزومه اساتید می توانید جایگاه شان را دریابید.

شما کار با برنامه های مختلف برای ترسیم های لازم همچون ورد، پاورپینت، اکسل و… را یاد می گیرید و ما سعی کرده ایم در این دوره تمام ابزار لازم برای درک بهتر و یادگیری هرچه بیشتر شما فراهم کنیم

مدرسین دوره

دکتر حسن رسولی

دکترای علوم سلولی و مولکولی، گروه سلول های بنیادی و زیست شناسی تکوینی،
پژوهشگاه رویان
پایان نامه: تولید و ارزیابی عملکردی فاکتورهای رونویسی نوترکیب و
عوامل رشد در تمایز برنامه ریزی و برنامه ریزی مجدد
مدیر دپارتمان پژوهش

ارسلان جلیلی

دانشجوی دکتری تخصصی علوم سلولی کاربردی پژوهشگاه رویان
زمینه مطالعاتی: سرطان، ایمونوتراپی، سلول درمانی
نویسنده کتاب از سلول تا سرطان (برگزیده ۳۹ امین کتاب سال جمهوری اسلامی ایران و  ۲۸ امین
جشنواره کتاب سال دانشجویی)
 

آرمان سعادتی پرتان

رشته تحصیلی: کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی میکروبی 

فعالیت کاری: مدیر عامل شرکت مهرنام زیست فناور رازی و…

مدرس دوره تجاری سازی در زیست شناسی

افتخارات: کسب جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی برای کتاب از سلول تا سرطان درسی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران 

اولین شرکتی که مفتخر شد با موسسه تحقیقاتی واکسن و سرم سازی رازی به منظور تولید و تجاری سازی کیت های تشخیصی قرداد خود را منعقد سازد.

‘مدیر تجاری سازی و مشاور ارشد مدرسه زیست بالینی پرواز’

هیئت مدیره شرکت یاخته طب سینا

مریم سیاحی نوری

رشته تحصیلی:  کارشناسی ارشد ایمنی شناسی پزشکی 

فعالیت کاری: ایمونولوژیست و محقق در زمینه سرطان (ریز محیط تومور)، سلول درمانی و لیشمانیازیس

مدیر دپارتمان آموزش مدرسه زیست بالینی پرواز

نظرات دانشجویان دوره

آیدا امینی

این زمونه که دوره ها برای پول تشکیل میشه یه همچین دوره ای ناب ناب که ارزش آموخته هاش چندین برابر پولشه.

دریا غوطه ور و نمیدونه چه جوری خودش رو بکشه بالا تا آینده شغلی بتونه تأمين کنه.

رضا محمدرضایی

واقعا دیدم به موضوعات ارائه شده خیلی تغییر داد. خیلی برام جالب بود که چقدر یک دوره خوب می تونه در ارتقا سطح علمی دانشجو مؤثر باشه مخصوصا در موضوعاتی مثل اصول نگارش،مقاله نویسی،جمع آوری اطلاعات برای تحقیقات، تکنیک های آزمایشگاهی هم برام خیلی هیجان آور بود. دلم نمیخواست تموم بشه.

مرسی از برگزار کنندگانش

سارا محسنی

همیشه برام مواجه شدن با کارهای تحقیقی و سخنرانی ترس داشتم ولی بعد ازشرکت در این دوره شجاعت لازم را پیدا کردم، بخاطر یاد گیری پروپوزال، متد کار تحقیقی و راههای سخنران

ثبت نام دوره

مشاوره رایگان و ارتباط با ما

شما می توانید از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید و اگر نیاز به مشاوره دارید با پشتیبانان ما صحبت کنید تا شما را راهنمایی کنند و اگر در قسمتی از ثبت نام به مشکل خوردید مشکل شما را حل کنند. سپاس از همراهی شما.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است